fbpx
Експерти
в сфері
друку

Економимо Ваш час, гроші,
та виготовляємо тільки якісний продукт

Калькулятор замовлення
широкоформатная печать баннера city light.
vernix

Послуги широкоформатного друку

Компанія Vernix пропонує комплекс професійних послуг в сфері широкоформатного друку. Ми наносимо зображення на папір, тканину, оракал, вінілову сітку та інші матеріали. Виробничі потужності компанії розташовані в Києві, але ми працюємо також з іншими містами України. Відправка замовлень здійснюється транспортними компаніями. В работі використовуються передові технології в обробці цифрових зображень, профільне технологічне обладнання, що дозволяє передавати на матеріалі найтонші колористичні відтінки. Продукція, виготовлена нами за допомогою широкоформатного друку, порадує своєю якістю, довговічністю, екологічністю та привабливістю.

Перелік послуг, що надаються

У нас ви зможете замовити широкоформатний друк для банерів, білбордів, сітілайтів та інших світових конструкцій, в тому числі й тих, які призначаються для виставкових центрів. Також ми виготовляємо фотошпалери, разні об’єкти внутрішньої та зовнішньої реклами. Висока технічна забезпеченість дозволяє нам переносити на полотно й інші матеріали зображення будь-якої складності.

Компанія надає наступні види широкоформатного друку:

  • Друк на вініловій сітці. Це оптимальний варіант для рекламних зображень дуже великого формату. Картинка наноситься на вінілову сітку. Завдяки тому, що матеріал добре пропускає повітря, цей варіант зовнішньої реклами витримує великі вітрові навантаження. По ціне такий друк обійдеться дешевше в порівнянні з нанесенням зображень на інші види полотен.
  • Друк на банері. Це вінілове полотно, на яке переноситься картинка або текст за допомогою сольвентного друку. Його розміри можуть бути будь-якими. Ширина матеріалу, використовуваного для сольвентного друку, обмежується розмірами принтера і становить 3,2 м. Але, використовуючи технології спайки банера можна отримати вироби абсолютно будь-яких розмірів.
  • Друк на папері. Знайшла широке застосування при виготовленні афіш, бордів, постерів, сітілайтів. Зображення наноситься на папір Blueback. Але слід враховувати, що такий варіант широкоформатного друку не відрізняється вологостійкістю.
  • Друк на перфорованій плівці. Сучасна поліграфія/типографія пропонує більшість оригінальних рішень, і це якраз одне із них. Найбільш часто вона використовується в рекламі на громадському транспорті, при оформленні вітрин кафе, магазинів. Перфорованна плівка тільки злегка притіняти, але не перекривати світловий потік, а зображення виглядає яскраво, насичено.
  • Друк на самоклеючій плівці. За допомогою цієї технології друкують різну продукцію, починаючи від невеликих наклейок, плакатів і аж до великих вивісок складної просторової форми та другої реклами. Щоб наклеїти виріб на жорстку конструкцію, достатньо прибрати захисний шар зі зворотньої сторониматеріалу.
  • УФ друк. Відкриває необмежені можливості для реалізації дизайнерських задумок. Технологія дозволяє наносити рисунок на акрил, скло, дзеркальну поверхню, композит, МДФ. Фарба закріпляється на матеріалі за допомогою ультрафіолетового випромінювання. Чорнило миттєво тверднуть, утворюючи однорідну та щільну поверхню.

Використовуючи передове обладнання та свій досвід ми отримуємо продукцію, яка при заданних умовах експлуатації на довго збереже свою яскравість та функціональність.

Чому за широкоформатним друком варто звернутися в Vernix?

Компанія Vernix працює на ринку широкоформатного друку уже більше 8 років. На 800 м2 виробничих потужностей і з використанням 16 одиниць передового друкованого обладнення ми в стислі терміни виконаємо замовлення будь-якої складності, формату та об’єму. В работі використовуються виключно якісні та екологічно чисті матеріали, в зокрема ЕКО-совельвент, не наносить ніякої шкоди ні людині, ні навколишньому середовищу. Окрім друку, ми також пропонуємо послуги плотерної та фрезерної порізки, порізку матеріалів картером.

Ми не звикликли стояти на месці, постійно розвиваємось, підлаштовуючись під зростаючі запити сучасного споживчого ринку. Слідкуємо за новинками сфери широкоформатного друку та планомірно впроваджуємо їх в виробничий процес. Але при цьому ми намагаємося зробити нашу продукцію доступною по ціні для кожного клієнта. Ми працюємо без вихідних та навіть в нічний час, щоб ваше замовлення було виготовлене якісно, оперативно і у визначений термін.

Потрібний друк банерів або будь-якої іншої широкоформатної продукції, телефонуйте нам або відправте онлайн-запит. Впевнені, що ви залишитесь задоволені співпрацею з компанією Vernix.

Наші переваги

Быстро печатаем и быстро отвечаем на звонки.
Швидке реагування на вхідні замовлення
Отчветим на все ваши вопросы в телефонном режиме.
Індивідуальний підхід до кожного замовлення
Только качественные материалы для широкоформатной печати и порезки.
Якісні, сучасні матеріали
Круглосуточная выдача заказов печати.
Видача замовлень цілодобово
Доставка Новой Почтой.
Відправка замовлень «Нової поштою»
Новое оборудование для широкоформатной печати.
Постійно оновлюваний парк машин
yellow drop
Послуги

Виготовлення продукції

drop blue

Получить консультацию