fbpx

УФ друк по дереву

Сделать заказ
Детали
УФ друк по дереву
vernix
УФ друк по дереву
+380(93) 804-74-74 vernix@ukr.net
Бульвар Вацлава Гавела 4 (Лепсе) Киев, Киев Украина 03124
Mo,Tu,We,Th,Fr 09:00-18:00
2020-01-21 2021-01-21, 09:00:00 18:00:00
$$
УФ друк на дереві: виготовлення індивідуальних інтер'єрних рішень

Дерево – природний матеріал, який використовується в різних областях. Його використовують в будівництві, оздобленні інтер’єрів та екстер’єрів, як декор. Незамінним воно є при виробництві іграшок, предметів повсякденного вжитку, рекламній продукції та ін. Така широка затребуваність потребує нових, незвичних засобів його обробці та декорування. Одне з найбільш цікавих рішеннь, що надають матеріалу унікальність та неповторність – фотодрук на дереві. На матеріал може наноситися будь-яке зображення, написи, у том числі й кольорові. Технологія УФ друку може застосовуватись не тільки до натурального дерева, але й до фанери, ДСП, МДФ та інших подібних материалів.

Особливості та сфера застосування друку на дереві

Ця технологія реалізується через ультрафіолетовий друк. Використовуються чорнила, що миттєво застигають під впливом ультрафіолетових променів, утворюючи чітку та чскраву картинку, якість якої зберігається дуже довго, навіть при використанні продукціїї в оточуючому середовищі. Роздільна здатність друку висока —1440 dpi.

Друк на фанері застосовується при виготовленні:

  •         дверей, фасадів шаф, кухонь;
  •         декорування столешниць, арок, іинтер’єрних предметів;
  •         огорож, сходів та інших огорожувальних конструкцій;
  •         виставкових стендів, рекламної продукції.

Друк на дереві також використовується при виготовленні сувенирних виробів, подарункових коробок, ящиків, дверних табличок, ширм, настінних пано, декора для фотосесій та ін.

Переваги фотодруку  на дереві

Серед переваг УФ друку на дереві виділяють:

  •       Високу та точну кольоропередачу. Щоб колір деревини не відбивався через шар фарби, виконується повне задруковування поверхні білим кольром.
  •         Абсолютна безпека. Продукцію, отриману методом УФ друку, можливо використовувати в оформленні будь-яких приміщень, у тому числі і дитячих кімнат. Фарба нетоксична, миттєво засихає, не витирається.
  •         Стійкість до зовнішніх впливів. УФ друк на ДСП дозволяє отримувати вироби, які не бояться підвищеної вологості, впливу хімічних речовин, сонячних променів. Вироби не тьмяніють з часом, зберігають свою привабливість.
  •         Велика площа нанесення зображень. Максимальна ширина матеріалу, з яким може працювати друкарське обладнання – 2,5 м. При цьому товщина матеріалу може досягати 40 мм.

Послуги друку на дереві в Києві

Потрібен кольоровий друк на ДСП, МДФ, фанері, натуральному дереві в Києві чи з доставкою по всій Україні за гарною ціною? Друк можна замовити в компанії Vernix. Ми давно працюємо на цьому ринку. Наши виробничі цеха оснащені передовим друкарським устаткуванням. Мы працюємо з замовленнями будь-якої терміновості, скалдності та об’єму, знаходимо підходящі рішення для кожного замовника.

Щоб замовити УФ друк на ДСП, фанері чи іншому подібному матеріалі, зв’яжіться з менеджерами компанії. Це можна зробити через онлайн-сервиси чи електрону пошту.

найменування
вартість грн/м2 (4+2w) *без урахування вартості матеріалу
матеріал клієнта
450
*мінімальна сума замовлення 200грн

Наше виробництво

Прием макета.
Прийом макету
Подготовка к широкоформатной печати.
Підготовка до друку
Широкоформатная печать.
Друк
Постпечатная обработка.
Післядрукарська обробка
Упаковка товара.
Пакування
Отправка товара.
Відправка
drop yellow

Получить консультацию