fbpx

Друк банерів

Печать баннеров и других реклам.
Сделать заказ
Детали
Широкоформатний друк банерів
vernix
Друк банерів
Печать рекламных баннеров. Печать баннеров и других реклам. Печать баннеров и других реклам. Печать баннеров и других реклам. +380(93) 804-74-74 vernix@ukr.net
Бульвар Вацлава Гавела 4 (Лепсе) Киев, Киев Украина 03124
Mo,Tu,We,Th,Fr 09:00-18:00
2020-01-21 2021-01-21, 09:00:00 18:00:00
$$
Банер, брандмауер: масштабне охоплення цільової аудіторії

Банер та брандмауер – різновиди широкоформатної друкованої продукції. Це полотно прямокутної форми, на яке наноситися графічна та текстова інформація рекламного характеру.

Банери можуть бути зовнішними та інтер’єрними. Перший варіант друкується за допомогою сольвентних чорнил, другий – екосольвентними чорнилами та УФ-друком. Зображення може наноситися на литий чи ламінований банер. Матеріал та спосіб друку визначається клієнтом індивідуально для кожного замовлення.

Брандмауер являє собою рекламне полотно, яке розташовують на торцевій стіні будівель і навіть на фасаді. Величезні розміри цього виду друкарської продукції забезпечують відмінну видимість навіть з далекої відстані. Єдиний недолік – ефект «парусности». Він притаманний великим за розмірами брандмауерам і виникає при поривах вітру, спотворюючи зображення. Але ця проблема сьогодні усунена. Рекламна інформація наноситься на спеціальну банерну сітку, яка вільно пропускає вітрові потоки повітря. Брандмауеры середніх розмірів переважно друкуються на литом банері.

Розмір цельного шмата полотна – 3,2х50 м. Якщо потрібні більші розміри — виконується спайка. Габарити спаяного полотна необмежені. При виготовленні брандмауера можна передбачити установку люверсів, створення підворотів, кишень під трубу чи трос.

Друк банерів: доступне створення ефективної зовнішньої реклами

Ультрафіолетовий та сольвентний друк банера – найбільш популярні технології в створенні зовнішньої реклами. Ця продукція вирішує два основних завдання: привертає увагу споживачів, та підвищує впізнавання бренду чи товару. Банери також можна використовувати не тільки в зовніщшній, але й в внутрішній рекламі. В цьому випдку використовується УФ друк банера, який дозволяє отримати екологічно чисту продукцію. Її замовляють власники магазинів, розташованиз в крупних торгівельних центрах, салони краси, ресторан, заклади освіти та комерційні об’єкти. Висока популярність обумовлена ефективністю рекламного продукту, невисокою вартістю виготовлення та аренди споруди, на якому вона буде встановлюватись.

Види банерів для друку

Банер – рекламно-інформаційний носій, який виготовляється з особливої «банерної» тканини. Визначають декілька видів продукції:

 • литий;
 • сітка;
 • ламінований;
 • двосторонній;
 • просвітний;
 • непросвітний блекаут.

Литий банер

Являє собою прогумований матеріал, який може використовуватися досить довго. УФ друк на литому банері користується підвищеним попитом серед замовників завдяки високій якості та гарній вартості. Без швів вдається отримати рекламний виріб шириною до 5 метрів. Щильність матеріалу різна: від 360 до 510 г/м2. На таке полотно можна наносити зображення роздільною здатністю 360-1440 dpi. Використовується у зовнішньому та інтер’єрному друці банерів.

Сітка Mesh банер

Відмінна особливість – перфована поверхня, суттєво знижуюча вітрове навантаження. Широко використовується при виготовленні великих за площею рекламних полотен, які монтуються на фасади високих будівель. Повітряні потоки будуть вільно проходити через перфорацію, що виключає парусність виробу. Щільність матеріалу 360 г/м2, роздільна здатність друку – 480 dpi.

Ламінований банер

Цілісне полотно щільністю 360-440 г/м2 з глянцевою поверхнею. УФ друк на ламінованому банері виглядає дуже яскраво, эфектно, запам’ятовується. Але термін експлуатації такого полотна нижче за литий. Переважно використовуєть для проведення короткотермінових рекламних акцій.

Двосторонній банер

Такий матеріал має назву Blockout и передбачає нанесення зображення на 2 боки. Найбільше розповсюдження отримали в рекламних конструкціях «скролл», що розташовані на узбіччях доріг. Здесь одночасно працюють обидві рекламні площі в кожній з сторін руху авто.

Просвітний банер

Використовується полівинилхлоридний світлорозсіюючий матеріал, що пропускає 20-25% світлового потоку. УФ друк на просвітньому банері (Backlit) виконується на одному боці, в той час як на оборотному боці при монтажі конструкції розміщують освітлювальні прилади. Ця реклама, яка буде працювати і вдень, і вночі. При виготовленні зовнішньої реклами переважно використовуються сольвентні фарби. Такі зображення виглядають більш яскраво та насичено.

Сольвентний та УФ друк на банереі області застосування

Вибір материалу і технології нанесення залежить від побажань замовника і того, де буде розташована рекламна продукція. Так, сольвентний друк на просвітному банері, ламінованому, двосторонньому і банерній сітці застосовується при зовнішньому розташуванні виробів. Тоді як на них будуть дивитися з достатньо великої відстані, цілком буде досить роздільної здатності 360-720 dpi. Якщо треба виготовити рекламну продукцію для встановлення всередині примущень, роздільна здатність повинна бути більш високою, оптимально 1440 dpi. Інтер’єрний друк на банері виконується з застосування ультрафіолетових фарб чи эко-сольвенту. Вони не містять в складі речовин, здатних нанести школу здоров’ю.
Використовуючи цю технологію широкоформатного друку, можна виготовити:

 • рекламу для розміщення на транспортних засобах;
 • банери и брандмауери;
 • суперборди;
 • лайтбокси;
 • дорожні стенди та ін.

Інформаційний ефект від кожного з них намного вищ, чим від інших видів реклами.

Де замовити сольвентний та УФ друк банерів?

Компанія «Vernix» пропонує послуги по ультрафіолетовому і сольвентному друку на баннері, банерній сітці та інших носіях. До регіонів України замовлення відправляються транспортними компаніями. Для кожного продукту та клієнта ми підберемо рішення, які піднесуть його бренд чи товар в найбільш вигідному світлі. Оформити замовлення та уточнити деталі співпраці можно через наши он-лайн сервіси чи по електроній пошті.

Часті питання про друк на банерах

Як дізнатися вартість друку банера?

Ви можете скористатися нашим он-лайн сервісом розрахунку вартості замовлення чи відправити запит на нашу електронну пошту.

Скільки часу займає виготовлення банера?

Виготовлення банера в середньому займає добу. Виробничі потужності нашої компанії дозволяють виконувати й термінові замовлення.

Чи підходить широкоформатний друк для інтер'єрних банерів?

Підходить, якщо для виготовлення інтер'єрної продукції використовуються еко-сольвентні фарби чи УФ друк.

Наше виробництво

Прием макета.
Прийом макету
Подготовка к широкоформатной печати.
Підготовка до друку
Широкоформатная печать.
Друк
Постпечатная обработка.
Післядрукарська обробка
Упаковка товара.
Пакування
Отправка товара.
Відправка
drop yellow

Получить консультацию