Вимоги до макетів
Вимоги до макетів для різання з оптичним розпізнаванням міток
- Макети для різання приймаються ТІЛЬКИ В ВЕКТОРНИХ ФОРМАТАХ (*.ai, *.eps)
- Всі шрифти повинні бути переведені в криві (Convert To Curves).
- Масштаб зображення — 1:1.
- Всі лінії повинні мати нульову товщину (Hairline).
- Всі лінії обов'язково замкнуті, немає градієнтів та будь-яких ефектів.
- Макет повинен бути без пересічних ліній, складних нерівних кутів з великою кількістю непотрібних точок.
- Мінімальна висота/ширина знаків в макеті — 5мм, при цьому обов'язково перевірте мінімальну товщину об'єктів.
- Мінімальна товщина об'єктів в макеті — 1,5 мм, але краще 2-3 мм
- Максимально допустимі розміри для оптичного плотерного різання жорстких матеріалів - 1280х1980мм і 1180х2980мм, для різання плівок та паперу - довжина до 5 метрів
- Для оптичного різання лінії різу повинні бути в іншому шарі від друкованого. Найменування шару для плотерної порізки плівок - CUT_Plotter, Kiss-cut, Plotter. Найменування шару для контурної порізки - Thrucut, CUT. Найменування шару для свердління - CUT_OTV
Вимоги до макетів для різання кольорової плівки плотером
- Файли макетів повинні бути збережені в наступних форматах: EPS, AI («Adobe Illustrator» версии до CS5), PDF – не бажано.
- Макет повинен бути зроблений в реальний розмір. Всі об'єкти, в тому числі і текст, повинні бути зроблені або переведені в криві (Curves). Не допускається завдання форми елементів товщиною обведення (кисті, Stroke), - вона ігнорується і проводиться різання тільки по центральній лінії. Все заливки, ефекти, растрові елементи також ігноруються при різанні. Всі зайві об'єкти, не призначені для різання, повинні бути видалені з макета.
Вимоги до макетів для УФ друку
- Макет надається у форматі TIFF ( СMYK, LZW-стиснення, без шляхів (path), шари шари повинні бути злиті), EPS, PDF (стандарт не ниже 1.3, PDF-X-4).
- Фігурне виділення (не повна заливка) елементів макета під білий колір надається в файлі TIFF окремим каналом (Альфа каналом). Найменування каналу - White.
- У векторних форматах растрові елементи повинні бути вставлені, а не прилінковані.
- Всі шрифти повинні бути переведені в криві.
- Чорний колір при підготовці файлів повинен бути складеним: С60, M60, Y60, K95.
- Розширення- не більше 200 dpi.
- При необхідності віддзеркалити зображення, файл передається у вихідному (не дзеркальному) вигляді. Вказується лише необхідність його віддзеркалити.
- Масштаб - 1:1. Файли в форматі CorelDraw не приймаються.
Вимоги до макетів для сольвентного друку
- Для друку приймаються файли в форматах TIFF ( СMYK, LZW-стиснення, без шляхів (path), шари повинні бути злиті), EPS, PDF (стандарт не ниже 1.3, PDF-X-4). Макети повинні бути в реальному розмірі(1:1).
- Чорний колір складовий: С - 30 %, M - 30 %, Y - 30, K -100 %.
- У макетах для друку інтер'єрної реклами максимальна роздільна здатність растрових елементів не повинна перевищувати 150dpi. Рекомендовано до роботи 75-100dpi.
- У макетах для друку зовнішньої реклами максимальна роздільна здатність растрових елементів не повинна перевищувати 75dpi. Рекомендовано до роботи 50-60dpi.
- Повинен бути прибраний альфа канал.