fbpx

Друк на самоклеючій плівці

Печать самоклеющийся пленки.
Сделать заказ
Самоклеяча плівка
vernix
Друк на самоклеючій плівці
Печать самоклеющийся пленки. Печать на самоклеющейся пленке на авто. Печать на самоклеющейся пленке. Печать самоклеющийся пленки. +380(93) 804-74-74 vernix@ukr.net
Бульвар Вацлава Гавела 4 (Лепсе) Киев, Киев Украина 03124
Mo,Tu,We,Th,Fr 09:00-18:00
2020-01-21 2021-01-21, 09:00:00 18:00:00
$$
Эфектне рекламне рішення

Друк на самоклеючій плівці – одне з сучасних поліграфічних рішеннь, що знайшло широкий вжиток в зовнішній рекламі, брендуванні супермаркетів та авто, дизайні інтер’єрів. Також ця технологія використовується при створенні стикерів, наліпок, декоруванні вивесок, вітрин, табличок, вказівнитків, виготовленні лайтбоксів та інших світлодіодних конструкцій.

Зображення, отримане в такий спосіб, може наноситися на будь-яку гладку поверхню, як то сткло, метал, пластик. Для друку переважно використовується біла чи прозора плівка ORACAL (оракал). Максимально припустима ширина цільного шматка – 1,6 метри, но при необхідності декілька полотен можна склеїти між собою. Друк здійснюється на широкоформатних сольвентних принтерах.

Серед переваг нанесення зображення на самоклеячу плівку варто відзначити:

  • стійкість до впливу ультрафіолету, вологи, снігу, високих та низьких температур, вітру, а також інших природних впливів;
  • отримання яскравих, насичених, чітких зображень високої якості;
  • доступна вартість як вихідного матеріалу, так й готового продукту.

Фарби, що використовуються й сама плівка є екологично чистими, що дає можливість використовувати друкарську продукцію при оформленні інтер’єрів житлових кімнат.

Чому за друком на оракалі варто звернутися в «Vernix»?

Потрібен інтер’єрний друк на самоключій плівці чи виготовлення рекламної продукції різного формату, звертайтесь в компанію «Vernix». В нашому розпорядженні передове обладнання кращих світових виробників та великий асортимент матеріалів. Це дозволяє нам оперативно виконувати замовлення різного рівня складності в сжаті терміни.
Спеціалісти підберуть матеріал, який буде відповідати особливостям експлуатації. Можемо виконувати сольвентний широкоформатний друк наліпок на самоклеячій плівці різних видів: прозорій, кольровій (близько 70 відтінків), матовій, глянцевій, металізованій, світлопоглинаючій та світловідбиваючій. При обранні слід враховувати сферу застосування, поверхню, на яку плівка буде наноситися, умови та період експлуатації.
Наша компанія пропонує комплекс послуг замовникам з Києва і Київської області. В інші регіони України друкарська продукція відправляється транспортними компаніями.
Щоб отримати додаткові консультації та замовити друк на оракалі в Києві, зв’яжиться з консультантами компанії. Це можна зробити через наші он-лайн сервіси чи електрону пошту.

вид друку
роздільна здатність друку
вартість грн/м2
Біла (Європа, мат/глянець)
екосольвент
1440
115
Прозора (Європа, мат/глянець)
екосольвент
1440
115
Біла (Китай, мат/глянець)
екосольвент
1440
95
Прозора (Китай, мат/глянець)
екосольвент
1440
95
Блекаут (Європа, чорний клей, глянець)
екосольвент
1440
125
Блекаут (Китай, чорний клей, глянець)
екосольвент
1440
115
Ораджет 3651 (білий, глянець, сірий клей)
екосольвент
1440
240
Ораджет 3551 (білый, глянець, сірий клей)
екосольвент
1440
270
Ораджет 3651 (прозорий, глянець)
екосольвент
1440
240
Ritrama DekoWoll
екосольвент
1440
300
Перфована плівка
екосольвент
1440
165

Наше виробництво

Прием макета.
Прийом макету
Подготовка к широкоформатной печати.
Підготовка до друку
Широкоформатная печать.
Друк
Постпечатная обработка.
Післядрукарська обробка
Упаковка товара.
Пакування
Отправка товара.
Відправка
drop yellow