fbpx

Друк плакатів та афіш

Печать плакатов и афиш.
Сделать заказ
Детали
Друк плакатів та афіш
vernix
Друк плакатів та афіш
Печать плакатов и афиш. Печать плакатов и афиш. Печать плакатов и афиш. Печать плакатов и афиш. +380(93) 804-74-74 vernix@ukr.net
Бульвар Вацлава Гавела 4 (Лепсе) Киев, Киев Украина 03124
Mo,Tu,We,Th,Fr 09:00-18:00
2020-01-21 2021-01-21, 09:00:00 18:00:00
$$
Плакати, афіши – яскравий рекламний інструмент за доступною ціною

Плакат являє собою великоформатний друкований продукт, на який нанесено зображення, яке привертає погляди, а також рекламний слоган чи эфектний заголовок. Як правило, зображення доповнюється невеликим текстовим сповіщенням, яке носить агітаційний, рекламний, учбовий чи інформаційний характер.
Вихлдячи з виду наданої інформації, умовно, плакати можна розподілити на:
1) афіши, які візиализують прийдешню подію: кінопрем’єру, виставу, виставку, лекцію чи іншу подію; афіши розміщують на об’єктах, що привертають увагу як можна більшої кількості людей;
2) постери – плакати, на яких зображені видатні особистості з області кино, спорту, музики та ін.
Плакати можуть використовуватися в зовнішній рекламі чи інтер’єрному оформленні. Вони друкуються на крейдованому пепері щільність від 130 г/см². При цьому, максимальні розміри готового полотна складають 1,5х50 м.

Афіши та постери для зовнішньої реклами друкуються сольвентними чорнилами, стійкими до природних впливів.

Професійний друк постерів, плакатів, афиш

Друк плакатів – один з затребуваних напрямків у виготовленні рекламної продукції. На них розміщують інформацію про діючі акції, нові товари, бренди. Широко плакати використовуються як агітаційний чи інформаційний продукт. Як учбові, їх використовують в дитячих садках, школах. В кожному випадку до друку плакатів пред’являються високі вимоги, що дозволяє отримувати товари для зовнішнього та інтер’єрного застосування. На полотні розташовують зображення, заголовок чи рекламний слоган та супутню інформацію. Яскрава картинка, яка знаходиться у відповідному місці, буде привертати погляди, викличе інтерес до товару, послуги.

Друк плакатів: основні види продукції

У залежності від того, яка інформація розміщена на полотні, виділяють окремі категорії продукції:

  • Афіши. Друк афіш передбачає нанесення на полотно інформацію про майбутню подію у світі кино, театру, музики та ін. На аркуші вказується інформація про саму подію, дату та місце її проведення. Обов’язково доповнюється зображенням (фото артиста, сцена з фільму, вистави та ін.) і контактною інформацією організатора заходу чи каси.
  • Постери. Ця продукція з фото відомих людей з світу спорту, кино, музики та ін. При друці постерів обов’язково враховується те, що продукція буде розміщуватись всередені приміщення.
  • Рекламні. Представляють товар, послугу, акціонні пропозиції, майбутні заходи. Друк рекламних плакатів передбачає нанесення текстової та графічної інформації.
  • Учбові. Можуть містити наукову інформацію, таблиці, схеми, картинки, фото. Використовуються в сфері науки і освіти при роботі з дошколяриками, школьниками, студентами. Замовити друк плакату також можна для проведення майстер-класів, конференцій, тренінгів.
  • Агітаційні. Містять заклик, пропаганду, інформацію. Використовуються в передвиборчих перегонах, акціях протесту та ін. До цієї категорії також належать соціальні плакати.

Також може виконуватись широкоформатний друк плакатів для спортивних заходів, різних  урочистостец та ін. Яскравий та правильно виготовлений продукт приверне погляди, не викличе заперечення та інформація буде сприйнята.

Як виконується друк плакатів?

Компанія «Vernix» пропонує послуги виготовлення постерів, афіш та інших видів продукції. У нашому розпорядженні сучасні принтери, якісні носії та фарби, досвідчені майстри. До регіонів Укрїни замовлення відправляються транспортними компаніями.
Не залежачі від того, йде мова про друк афіш, постерів чи інших виробів, реалізація ідеї повинна виконуватись професійно. Спочатку промірковується концепція: підбирається картинка, прописується інформація, створюється слоган. Наступний етап – розстановка всього цього на аркуші. Треба зробити так, щоб готовий продукт не просто привернув погляди, але й доніс до цільової аудиторії необхідну інформацію. Тільки після цього можна переходити до фінального етапу – друку постера, афіши чи іншого плаката.
Зображення наноситься на крейдований папір щільністю від 130 г/см2. Цього цілком достатньо, щоб отримати продукцію, яка буде служити необхідний час. Друк афіш може виконуватись у стандартних форматах А3, А2, А1, А0, а може і у довільних. Максимальні розміри цільного виробу – 1,5х50 м. Якщо треба отримати продукцію більших розмірів, аркуши при монтажі склеюють.
Треба роздрукувати постер чи замовити рекламний плакат, звертайтесь до менеджерів компанії. Вони розкажуть про особливості співпраці, допоможуть підібрати, технологію нанесення зображення. З таким ретельним підходом ви отримаєте красиву і довговічну рекламну продукцію. Довідатись про терміни виконання замовлень і вартості друку афіш можні через наші он-лайн сервіси чи електрону пошту.

Часті питання про друк плакатів та афіш

Які фарби використовуються при друці плакатів?

Якщо продукт буде розміщуватись на вулиці, використовується эко-сольвент, стійкий до атмосферних впливів. Такі чорнила підходять і для виготовлення інтер'єрної продукції. Вони цілком безпечні для здоров'я людини та оточуючого середовища.

Чи можна зробити на плоакаті колаж з фото?

Так. Це рішення є доволі затребуваним і популярним.

Чи можна надрукувати афіши нестандартних розмірів?

Так, можна. Ми не обмежуємся стандартами А3, А2, А1, А0. Але потрібно враховувати, що максимально можливиц розмір цільного аркушу 1,5х50 м.

Етапи замовлення та виробництва

Прием макета.
Прийом макету
Подготовка к широкоформатной печати.
Підготовка до друку
Широкоформатная печать.
Друк
Постпечатная обработка.
Післядрукарська обробка
Упаковка товара.
Пакування
Отправка товара.
Відправка
drop yellow

Получить консультацию