fbpx

Палетне обмотування

Покраска паллетной обмотки.
Сделать заказ
Детали
Палетне обмотування
vernix
Палетне обмотування
Покраска паллетной обмотки. Печать паллетной обмотки. Печать паллетной обмотки. Печать паллетной обмотки. +380(93) 804-74-74 vernix@ukr.net
Бульвар Вацлава Гавела 4 (Лепсе) Киев, Киев Украина 03124
Mo,Tu,We,Th,Fr 09:00-18:00
2020-01-21 2021-01-21, 09:00:00 18:00:00
$$
Палетне обмотування: надайте своїй продукції індивідуальності

Палетне обмотування є одним з різновидів друкарської продукції, яка дозволяє підвисити привабливість товару, що продається, створити його індивідуальний імідж. Продукція виготовляється в рулонному вигляді з зображенням, що повторюється. Це може бути логотип компанії-виробника чи інші фірмові позначення, рекламні написи, будь-які картинки, що представляють продукцію та підносять її в найбільш вигідному світлі. Палетним обмотуванням можливо оформити не тільки товар, але й стенд, на якому виставляється продукція, прилавок. Широкий вжиток вона отримала при проведенні рекламних кампаній та PR-акцій.

Серед переваг палетного обмотування варто відзначити:

  • простоту в використанні;
  • функціональність;
  • невисоку вартість.

Зображення наноситься на литий чи ламінований банер за допомогою сольвентного друку. Так отримують яскраві зображення, стійки до витирання та механічних пошкоджень. Щільність вихідного матеріалу може бути різною: 330, 440, 510 г/м². По периметру обмотки встановлюються люверси. Кріплення виконується за допомогою спеціальних пластикових стяжок. Також можливий варіант кріплення обмотки степлером безпосередньо до палети.

Часті питання про палетне обмотування

Яку рекламну інформацію можна наносити на палетне обмотування?

Може бути надруковано будь-яке зображення, здатне піднести товар в найбільш вигідному світлі. Найчастіше наносять назву продукту, логотип бренду чи картинки, що символізують розпродаж.

Який матеріал краще обрати, якщо треба надрукувати палетне обмотування для сезонній акції?

Для короткострокових акцій оптимальним рішенням з точки зору привертання уваги покупців та вартості стане ламінований банер.

Наскільки палетне обмотування з банеру є довговічним?

Палетне обмотування, виготовлене з банеру, відрізняється підвищеною зносостійкістю. Її можна мити, підтримуючи чистоту, вона винесе дотики з візками те не сильно акуратною "взаємодією" з покупцями.

Як закріпити палетне обмотування на металевому контейнері?

Для цього по верхній частині палетного обмотування будуть передбаччені люверси. Закріплення на місці здійснюється за допомогою скоб.

Наше виробництво

Прием макета.
Прийом макету
Подготовка к широкоформатной печати.
Підготовка до друку
Широкоформатная печать.
Друк
Постпечатная обработка.
Післядрукарська обробка
Упаковка товара.
Пакування
Отправка товара.
Відправка
drop yellow

Получить консультацию