fbpx

Плотерне різання

Плоттерная резка слов на специальном станке.
Сделать заказ
Детали
Плотерне різання
vernix
Плотерне різання
Плоттерная резка слов на специальном станке. Плоттерная резка изображений на специальном станке. Плоттерная резка слов и изображений на специальном станке. Плоттерная резка слов и изображений на специальном станке. Плоттерная резка слов и изображений для окон и дверей. +380(93) 804-74-74 vernix@ukr.net
Бульвар Вацлава Гавела 4 (Лепсе) Киев, Киев Украина 03124
Mo,Tu,We,Th,Fr 09:00-18:00
2020-01-21 2021-01-21, 09:00:00 18:00:00
$$
Плотерне різання: эфектне поліграфічне рішення

Плотерне різання плівки – один з ефективних та затребуваних способів обробки рекламної продукції. Цій спосіб передбачає вирізання на спеціальному обладнанні слоганів, зображень, емблем, логотипів, назв та іншої символіки, що представляє компанію.
Для підвищення зручності використання готового рекламного матеріалу, використовується спеціальна самоклеяча плівка оракал.
Технологія плотерного різання дозволяє з високою точністю переносити на полотно векторне комп’ютерне зображення, незалежно від його складності.
У випадку використання рулонних матеріалів довжина малюнка не обмежується, а ширина не може складати більш ніж 1200 мм, що пов’язано з розмірами робочої області плотера.
Переваги технології:
• висока якість (обладнання дозволяє виконати різку плівки з друком за мітками) за доступною вартістю;
• отримання зображення будь-якого розміру завдяки технології склювання;
• стійкість та довговічність апликації;
• простота подальшого видалення.
Наліпки, отримані способом плотерного різання, можуть переноситися на поверхні з паперу, пластику, металу, текстилю, сткла та ін.
Плотерне різання оракалу отримало широке розповсюдження при оформленні витрин кафе, магазинів, офісних вивесок, виставковіих стендів.

Часті питання про плотерне різання

Якщо наліпка має складний контур, чи можна її самостійно наклеїти на носій?

У випадку виготовлення продукції з складним контуром, ми можемо додатково оснастити її монтажною плівкою. Вона суттєво спростить процес наклеювання.

Плотерне різання підходить тільки для виготовлення великих тиражів наліпок чи можна замовити друк одиничних виробів?

Унікальність плотерного різання плівки в тому, що воно дозволяє виготовляти продукцію, у тому числі й одиничними виробами з незначними матеріальними витратами. Але все таки, чим більший тираж, тим нижче буде вартість однієї наліпки.

Які вимоги пред'являються до макетів?

Вихідний файл повинен бути в форматах cdr, ai чи eps з шрифтами у кривих та з замкнутими приєднувальними точками. Мінімальна висота символу 4 мм, товщина ліній – 1 мм та більше.

Як розраховується вартість плотерного різання?

Ціна розраховується виходячи з погонних метрів лінії різу. Кожна літера чи фігура мають внутрішні та зовнішні контури, за якими й виконується різання. Довжина цих ліній Можна побачити у векторних редакторах. На її підставі розраховується вартість послуги.

Наше виробництво

Прием макета.
Прийом макету
Подготовка к широкоформатной печати.
Підготовка до друку
Широкоформатная печать.
Друк
Постпечатная обработка.
Післядрукарська обробка
Упаковка товара.
Пакування
Отправка товара.
Відправка
drop yellow

Получить консультацию