fbpx

Сольвентний друк

Сольвентная печать.
Сделать заказ
Детали
Сольвентний друк на рулонних матеріалах
vernix
Сольвентний друк
Сольвентная печать. Сольвентная печать. Сольвентная печать. +380(93) 804-74-74 vernix@ukr.net
Бульвар Вацлава Гавела 4 (Лепсе) Киев, Киев Украина 03124
Mo,Tu,We,Th,Fr 09:00-18:00
2020-01-21 2021-01-21, 09:00:00 18:00:00
$$
Особливості виробництва

Один з видів струменевого нанесення зображення, при якому замість класичної фарби використовується особливий склад на основі розчинника (сольвента). Цей компонент точково руйнує поверхневий шар матеріала, проникаючи в його структуру і, при висиханні – закреплюючи там кольоровий пігмент. У результаті чорнила та носій стають єдиним цілим, а зображення яскравим, барвистим, насиченим.

Наибільше вживання сольвентна технологія отримала при виготовлені широкоформатного друку: банерів, розтяжок, сітілайтів, плівок для світлових конструкцій, плівок та банерів, яки призначаються для виставковиз стендів та інших об’єктів зовнішньої та внутрішньої реклами.

Переваги сольвентного друку

Серед основних переваг варто відзначити:

 • Отримання зображеннь, стійких до негативних природніх впливів. Вони не вигоряють на сонці, їм не завадить дощ, хуртовина, мороз або підвищена температура повітря. Продукція зберігає свій зовнішіній вигляд протягом року, а якщо ії заламинувати, то реклама прослужить до двох років.
 • Висока кольоропередача, чіткість та реалістичність картинки. Завдяки цій технології отримують барвисті, яскраві картинки, що привертають погляд.
 • Мінімальна вартість серед аналогів. Вартість самої фарби в 3-4 рази нижча за інші склади, які використовуються при виготовленні широкоформатних поліграфічних виробів.

Зображення при сольвентному друці наноситься на спеціальний рулонний матеріал, що призначений семе для сольвентного друку. Чорнила висихають швидко, картинка виходить яскравой, барвистой.

Матеріали для сольвентного друку

Зображення можуть наноситись на різні рулонні матеріали. Це можуть бути:

 • сіті-папір,
 • блюбек-папір,
 • литий чи ламінований банер,
 • поліман,
 • фронтліт,
 • перфована плівка,
 • самоклеяча плівка,
 • тканина та ін.

Також може виконуватися сольвентний друк на ламінованому, просвітному банері, банерній сітці шириной аж до 3.2 метрів. Завдяки цьому вдається виготовляти полотна, здатні накривати цілі будівлі. За необхідності вони склюються чи зварюються між собю, що дозволяє отримувати рекламну продукцію будь-яких розмірів.

Які вироби сольвентний друк дозволяє отримувати?

Сольвентний друк на оракалі, банері чи іншому матеріалі дозволяє виготовляти різноманітні широкоформатні вироби:

 • білборди,
 • брендмауери,
 • сітілайти,
 • тенти,
 • банери,
 • роли та ін.

Використовуючи дану технологію, можна виготовляти зображення для призматронів, рекламу для вітрин і транспорту. В останньому випадку сольвентний друк виконується на плевці One Way Vision. Вона має перфорацію, що забезпечує проходження світлового потока через секло. Чорна підкладка на внутрішньому боці та велика кількість маленьких отворів забезпечують однобічну видімість. Виходить, що ззовні видно барвисте зображення, що привертає погляди, а всередину приміщення безперешкодно проникає світло.

Сольвентний друк на “сітіку” (сіті-папері) повсюжно використовується для виготовлення афіш, плакатів. Малюнок може наноситися на папір будь якого формату — А2, А1 и А0, МАКСИМАЛЬНА ЦІЛЬНАЯ ШИРИНА 1.5 М. Широко цей метод використовується при виготовленні антікражних воріт.

Де замовити сольвентний друк за гарною ціною

Компанія «Vernix» пропонує послуги широкоформатного сольвентного друку брендмауерів, банерів, сітілайтів та іншіх товарів для зовнішньої реклами. У виробництві використовуться виключно сертифіковані сольвентні та экосольвентні фарби. У нашому розпорядженні високотехнологічне обладнання, яке дозволяє оперативно виконувати роботи будь-яких об’ємів. Ми працюємо по Києву, Київській області. Також нашими послугами зможуть скористатися й замовники з інших регіонів України. Для них організована відпарвка замовлень через «Нову пошту».

Дізнатись більш детально про особливості співпраці та замовити сольвентний друк на полотні чи іншому рулонному матеріалі можна через наші онлайн-сервіси чи електрону пошту.

Часті питання про сольвентний друк

Наскільки сольвентні фарби безпечні для здоров'я?

Сольвентні чорнила мають в складі розчинник з різким запахом. Таку друкарську продукцію не рекомендовано використовувати в інтер'єрі, вона підходить тільки для виготовлення зовнішньої реклами. Для виготовлення інтер'єрних виробів ми використовуємо еко-сольвентні фарби.

Який термін служби реклами, що віддрукована сольвентними фарбами?

Друкована продукція, виготовлена сольвентними фарбами, збереже свою яскравімть та презентабельний зовнішній вигляд на протязі 1-1.5 років.

Яка максимальна ширина задрукованого матеріалу при сольвентному друці?

Габарити принтера дозволяють друкувати банери та іншу рекламну продукцію максимальною шириною до 3 метрів. Якщо треба отримати виріб більшого габариту, полотна склеюються чи зварюються між собою.

Наше виробництво

Прием макета.
Прийом макету
Подготовка к широкоформатной печати.
Підготовка до друку
Широкоформатная печать.
Друк
Постпечатная обработка.
Післядрукарська обробка
Упаковка товара.
Пакування
Отправка товара.
Відправка
drop yellow

Получить консультацию