fbpx

УФ друк рекламних воблерів

Печать рекламных воблеров.
Сделать заказ
Детали
УФ друк рекламних воблерів
vernix
УФ друк рекламних воблерів
Печать рекламных воблеров. Печать рекламных воблеров. +380(93) 804-74-74 vernix@ukr.net
Бульвар Вацлава Гавела 4 (Лепсе) Киев, Киев Украина 03124
Mo,Tu,We,Th,Fr 09:00-18:00
2020-01-21 2021-01-21, 09:00:00 18:00:00
$$
Рекламный воблер: привлекаем внимание покупателей

Воблер являє собою поліграфічну продукцію, один з різновидів рекламних POS-элементів, на эластичній та практично непомітній ніжці. Найчастіше воблери розміщуються в прикасових зонах, на стендах з продукцієй, що рекламується. Візуально створюється враження, що табличка з інформацією начебто висить в повітрі. Таке рішення привертає погляд споживача, акцентує його увагу на певному товарі, провокує на спонтанні покупки.

Основна переваа воблера – необмежені можливості при обранні дизайнерського рішення для носія рекламної інформації.

В процесі виготовлння воблера використовується УФ друк, що дозволяє  створювати яскраві та чіткі зображення.
Оптична різка на катері гарантує высоку якість готового реклвмного виробу.

Стандартна ніжка воблера має розмір 10х100 мм чи 10х150 мм, але можливі інші параметри, які залежать від ваги друкованої продукції . Ніжка виготовляється з високоякісного  пластика. Кріпиться вона на двусторонній скотч. Також, за допомогою надійного двустороннього скотчу, до ніжки кріпиться друкована продукція.

Основа воблера – переважно пластик або картон щільністю 250-350 г/м². Средній розмір воблера – 100х100 мм, рідко він перевершує формат аркушу А5

Замовити друк рекламних воблерів в «Vernix»

Друк та виготовлення воблерів від компанії «Vernix» – це:

  • виконання замовлень точно в строк;
  • виготовлення будь-яких партій продукції;
  • гарні ціни, гнучки системи знижок.

Виготовлення воблерів в Києві виконується на професійному обладнанні з чітким дотриманням технології. Ми беремо собі повний цикл виробничих завдань. Клієнти отримують товар, придатний до разміщення в магазині. Ми  прагнемо до того, щоб кожний замовник залишився задоволений співпрацею з нами.
Придбати рекламні воблери у нас можуть також клієнти з інших міст України. Замовлення приймаються в он-лайн спосіб, а готова продукція відправляється до регіонів транспортними компаніями.
Дізнатись більше про особливості співпраці, термінах виконання, вартості друку воблерів можна через нашу пошту, Вайбер, Телеграм, чи через форму зворотнього зв’язку.

Часті питання про друк рекламних воблеів

Якого разміру можуть бути воблери, що використовуються в рекламі? Чи є стандарти?

Стандартом при виготовленні рекламних воблерів є формат А4, но серед замовників більшим попитом користуються вироби формата А5. Вони більш компактні, не зайсають багато місця, але за эфективністб не поступаються великим аналогам.

Що таке ніжка воблера і яка вона може бути?

Ніжка – це еластична частина рекламної продукції, через яку виріб прикріплюється до полиці. Вона може бути виготовлена з гнучкого пластику чи металевої пружини. Щоб підібрати оптимальний варіант, слід враховувати вагу таблички.

Якої форми можно зробити табличку воблера?

Зробити рекламний воблер можно будь-якої форми. Дизайн продукту обмежуєьбся тільки фантазією замовника. Це можуть юути як прості геометричні форми (прямокутник, квадрат, коло, овал), так й більш складні, отримані методом висікання.

Наше виробництво

Прием макета.
Прийом макета
Подготовка к широкоформатной печати.
Підготовка до друку
Широкоформатная печать.
Друк
Постпечатная обработка.
Постдрукарська обробка
Упаковка товара.
Пакування
Отправка товара.
Відправка
drop yellow