fbpx

Друк на антикрадіжних воротах

Оформление антикражных ворот.
Сделать заказ
Детали
Антикрадіжні ворота
vernix
Друк на антикрадіжних воротах
Оформление антикражных ворот. Оформление антикражных ворот. Оформление антикражных ворот. +380(93) 804-74-74 vernix@ukr.net
Бульвар Вацлава Гавела 4 (Лепсе) Киев, Киев Украина 03124
Mo,Tu,We,Th,Fr 09:00-18:00
2020-01-21 2021-01-21, 09:00:00 18:00:00
$$
Практичне та еффективне оформленя антикрадіжних воріт, аларм-банери

Металеві рамки антикрадіжних воріт, які встановлені в кожному сучасному супермаркеті, виглядають не дуже ететично. Но якщо їх задекорувати спеціальними чохлами з яскравими логотипами, слоганами, інформацією про діючі акції, то ця неприваблива конструкція перетвориться в потужний інструмент реклами. До того ж неприкриті антикрадіжні системи можуть викликати у покупців дискомфорт, відчуття, що їм не довіряють. Чохли здатні вирішити і цю проблему.

Серед переваг такого рішення також варто виділити:

 • максимальний візуальний вплив на покупця: рекламна інформація знаходиться на рівні очей людини;
 • стійкість конструкціїї до механичних пошкоджень;
 • висока інформативність: можна розташувати безліч корисної інформації;
 • збереження протягом часу яскравості зображення;
 • висока естетичність;
 • надійне приховування від погляду охороннизх систем;
 • гармонійне доповнення інтер’єру та загальної атмосфери магазину;
 • невелика вартість виробу.

Зображення наноситься на банер чи папір за допомогою сольвентного чи ультрафіолетового друку. Готові конструкції можуть бути цільними чи складатись з двох окремих елементів, з’єднаних між собою. На коден з боків може бути нанесено різне зображення чи інформація.

Чохли на антикрадіжні ворота як ефективний засіб реклами

Чохлы на антикрадіжні ворота – короб, на який нанесено повнокольорове зображення чи інформація. Така продукція не тільки приховує непривабливі металеві рамки охоронних систем, але й виступає в якості потужного рекламного інструмента. Інформация про товари, послуги чи діючі акції розташовується на рівні очей людини, що забезпечує максимальне сприйняття. Така друкована продукція стане в нагоді всім магазинам роздрібної торгівлі. Якісні чохлы на протикрадіжні ворота – діючі та функціональні рекламні інструменти за гарною ціною.

Чохли на протикрадіжні ворота: навіщо вони потрібні

Природне бажання кожного власника магазину – убеезпечити себе від крадіжки товару. Встановлення антикрадіжних воріт здатне ефективно вирішити цю проблему. Ця конструкція являє собою металеві рамки з вбудованними датчиками, що реагують на несанкціонований винос продукції за межі торгівельного залу. Вони видають характерний сигнал, привертаючи увагу охорони магазину. Акустично-магнитні ворота належатьдок «вхідної групи», так як розміщуються на вході в торгівельну залу.
Покупці можуть негативно реагувати на такі охоронні системи. У людей з’являється відчуття, що їм не довіряють. Виправити все це допоможуть спеціальні чохли, що приховують від поглядів відвідувачів некрасиві металеві антикрдіажні рамки. Вони настільки органічно вписуються в дизайн торгівельного залу та повністю закривають  охоронну систему, що багато покупуів не здогадуються про їх існування. Такоже вони роблять інтер’єр магазину більш гармонійним та виступают ьв якості еффективної та недорогої реклами. Грамотно їх задекорирувавши, ви створите візитну картку свого магазину.

Рекламні можливості чохлів для радіочастотних воріт

На чохли, що закривають магнитні ворота в магазинах, може бути нанесена будь-яка інформація чи зображення. Але було б нерозумно використовувати ці поверхні даремно. Поверхня короба може стати робочею рекламною площею. На неї можна нанести інформацію про:

 • товари і бренди, що представлені у продажу;
 • діючі акції, сезонні розпродажі і спеціальні пропозиції;
 • слогани та логотипи, що підвищують впізнаванність вашого магазину;
 • надходення у продаж останній колекції;
 • графік роботи торгівельного залу та ін.

Високій ефективност реклами на антикрадіжних воротах сприяє вертикальне розміщення чохлів. Інформація, що представлена на полотні, сама кидається в очі, так як розташована на одному рівні з людиною. Щоб її розглянути, не треба повертати чи піднімати голову. Не помітити її неможливо, а повторення на декількох стійках, які стоять у ряд, дає додатковий ефект. Така реклама працює, і це неодноразово доведено на практиці.

Де викоритсовуються антикрадіжні ворота?

Чохли на антикрадіжні ворота стають все більш популярним рекламним продуктом. Такі охоронні системи повсюдно зустрічаються на різних об’єктах роздрібної торгівлі. Купити антикрадіжні ворота воліють власники:

 • магазинів та супермаркетів, що торгують продуктами харчування;
 • торгівельних точок, що пропонують побутову хімію і товари господарського призначення;
 • бутиків, що торгують брендовим одягом і інших магазинів одягу, аксесуарів, текстилю, взуття;
 • салонів зв’язку, фотоцентрів;
 • супермаркетів електроники та побутової техніки (холодильник незамітним не винести, але бажаючих «потягнути» невеличку блютуз-колонку, електричну зубну щітку чи інший дріьний товар немало);
 • аптек, оптик;
 • парфумерных та косметичних магазинів;
 • дитячих  супермаркетів та ін.

І кожному з них потрібні якісні та довговічні чохли на ці охоронні системи.

Як друкують чохли на охоронні ворота для магазина: особливості технології

Всі роботи по виготовленню цієї продукції починаються з створення макету. Дизайн повинен бути яскравим, таким, що привертає увагу, але не надмірним. На чохлах розміщується і графічна, і текстовя інформація. Але все повинно бути помірно. Зайвим будет й надлишок текстової інформації. Основна ідея – друкована продукція повинна привертати увагу, сприяти тому, щоб відвідувач зайшов до магазину, ознайомився з товаром, уточнив деталі акції у менеджерів залу чи здійснив інші цільові дії.
Чохли на антикрадіжні ворота для магазина можуть виготовлятися у формі човника або короба. Вони бувають  цілисними або складаються з двох з’єднаних частин. У якості полотна для друку викоритовується:

 • Банер: литий, ламінований, просвітний, непросвітний. Це дозволяє отримувати конструкції, стійкі до механічниї впливів. Вони не порвуться, якщо їх випадково зачеплять продуктові візки, дитячи коляски чи неакуратні покупці. Яскравість фарб збережеться на протязі всього терміну служби. При використанні просвітних банерів можна організувати приховагу внутрішню підсвітку.
 • Картон, гофрокартон. Здатні гарно пропускати повітря, завдяки чому антена сигналізації, що встановлена на рамці, не перегрівається та працює без збоїв. Ці материали відрізняються екологічною чистотою. Да й ціна таких чохлів на антикрадіжні ворота буде невисокою. До їх переваг також відносять невелику вагу, легкість монтажу та демонтажу, безпроблемну утилізацію. Найчастіше їх використовують для проведення короткотермінових рекламних акцій (сезонні розпродажі, виведення на ринок нового продукту, бренду та ін.).
 • Жорсткі конструкції: ПВХ пластик, сотовий полікарбонат. Такі короби сздатні витримувати серйозні механічні впливи, відрізняються тривалим терміном служби. Вони можуть використовуватися в приміщеннях з високим рівнем вологості. Їх вартість більш висока. Жорстку короби недоцільно виготовляти на час сезонних акциі чи виведення на ринок нової продукції. Це підходящий варіант для реклами давно відомих продуктів чи брендів.

Зображення наноситься на матеріал за допомогою сольвентного чи УФ друку. Жорсткі носії можуть оклеюватися самоклеячою плівкою. За необхідності, вона легко знімається, а на поверхню наноситься інший рекламний продукт. Вибір технології визначається виходячи з побажань замовника, особливостей товару, тиражу. Додатково поверхню паперових чохлів можна ламінувати.

Чому друк чохлів на магнитні ворота варто довірити «Vernix»?

«Vernix» – надійний помічник у виготовленні якісних чохлів на антикрадіжні ворота. Ми берем на себе комплекс послуг:

 • підбір матеріалів;
 • консультації по розробці макета;
 • безпосередньо друк;
 • комплектация для монтажу.

Ми працюємо в Києві, а в інші міста Укрїни ми відправляємо замовлення через транспортні компанії. Чохли являють собою конструкцію, яка просто вдягається поверх охоронної системи. Вони не потребують закріплення.
Ціна чохлів на противокрадіжні ворота може суттєво відрізнятися. Вона залежить від обраного матеріалу та технології друку, розмірів, тиражу. Якщо потрібно, ми виконуємо й термінові замовлення, але в цьому випадку вартість буде більша. Всі ці моменти оговорюються с замовниками у індивідуальном порядку.
Щоб купити чохли на антикрадіжні ворота, зв’яжиться з нами через наші он-лайн сервіси чи електрону пошту. Також ви можете звернутися до нас за додатковою консультацією, в процесі якої дізнаєтесь інформацію, що вас цікавить, про POS матеріали.

Часті питання про друк на антикрадіжних воротах

Скільки часу займає виготовлення чохлів на магнитніе ворота для магазину?

Все залежить від тиражу та особливості продукції. Средній час виконання замовлення – 3 дні.

Чохол роблять з цільного аркушу матеріалу чили з двох частин?

Ми використовуємо обидва ці способи. Все залежить від кількості продукції, яку треба виготовити і розмеру чохлів.

З яких матеріалів роблять чохли на антикрадіжні ворота?

Для друку чохлів на ворота антивор переважно використовується банер, картон, гофрокартон. Більш дорогий варіант – пластик. Зображення наноситься або эко-сольвентними, або ультрафіолетовими фарбами.

Обов'язково, щоб на обидва боки чохлів була нанесена однакова інформація?

Ні, на кожний з боків можна нанести різні зображення та інформацію.

Наше виробництво

Прием макета.
Прийом макету
Подготовка к широкоформатной печати.
Підготовка до друку
Широкоформатная печать.
Друк
Постпечатная обработка.
Післядрукарська обробка
Упаковка товара.
Пакування
Отправка товара.
Відправка
drop yellow

Получить консультацию