fbpx

УФ друк на полістиролі

Печать табличек номерков на полистироле
Сделать заказ
Детали
УФ друк на полістиролі
vernix
УФ друк на полістиролі
Полистирольный олень с принтом напечатанным ультрафиолетовой печатью Таблички с номерами из полистирола с принтом нанесенным методом ультрафиолетовой печати Полистирольная табличка с уф печатью +380(93) 804-74-74 vernix@ukr.net
Бульвар Вацлава Гавела 4 (Лепсе) Киев, Киев Украина 03124
Mo,Tu,We,Th,Fr 09:00-18:00
2020-01-21 2021-01-21, 09:00:00 18:00:00
$$
Уф друк на полістиролі: якісне зображення будь-якої складності

Полістирол являє собою різновид пластику, який використовується для оформлення торгівельних залів та створення рекламної продукції, інформаційних стендів. Цей матеріал вважається альтернативним рішенням при виборі виробів  з акрилу (оргскла) та відрізняється серйозною перевагою — полістирол не відображає бликів. Таку рекламну та інформаційну продукцію буде видно та легко прочитати з будь-яких ракурсів.

Технологія друку на полістиролі стала користуватися попитом недавно, коли була адаптована під сучасні вимоги споживача.
Компанія Vernix має інноваційну технічну базу та технології,  які відкривають можливість створювати друкарські вироби  високої  якості.

Як замовити УФ друк на полістиролі в Києві.

Друкарська продукція, що виготовлена з цього виду пластику, має широкий вжиток всередені торгівельних приміщень у вигляді рекламних чи інформаційних стендів. Жорстка фактура матеріалу дозволяє створювати складні дизайнерські конструкції з великим терміном експлуатації. Серед інших переваг варто відзначити повну кольоропередачу та и фотографічну якість друку, що дозволяє наносити на полістирол складне фактурне зображення.

Компанія Vernix виготовляє великий асортимент друкарської продукції на полиітиролі, пропонуючи вигідні умови співпраці клієнтам з великими та маленькими замовленнями. В нашій компанії вы зможете оформитиь замовлення за індивидуально розробленим проектом — технічна база дозволяє нам реалізовувати проекти будь-якої складності, як за планом, так і терміново. Кожний менеджер у нашій команді — досвідчений професіонал, готовий простягнути руку допомоги та реалізувати  індивідуальний проект клієнта. Ви завжди можете отримати фахову консультацію від спеціалістів Vernix.

Для замовлення УФ друку на полістиролі рекомендуємо ознайомитись з вимогами до макетів. Якщо в процесі ознайомлення з представленою інформацією у вас виникли питання, зверніться до спеціалістів  компанії за консультацією через чат, Вайбер або Телеграм. Також виможете особисто відвідати наш офіс в Києві для оформлення індивідуального замовлення. Ми виконуємо замовлення будь-якого рівня складності і в будь-якій кількості.

Часті питання про друк на полістиролі

Де використовується УФ-друк на полістиролі?

Технологія УФ-друку на полістиролі використовується при створенні різноманітної рекламноі та інформаційної продукції для розміщення всередені приміщень. У число найбільш затребуваній продукції входять: рекламні стенди; ростові фігури; елементи навігації; вивіски та ін.

Чи підходить цей вид друку для створення зовнішньої реклами?

Ні. Полістирол не є довговічним та руйнується під дією прямих сонечних променів та вологи. Тому продукція, що створена через УФ друк на полістиролі,демонструє довговічність та яскравість картинки тільки всередені приміщення.

Чи є можливість замовити виготовлення друкарської продукції з полістиролу для складної конструкції?

Так. Властивості матеріиалу дозволяють маніпулювати їм як завгодно, створюючи унікальні конструкції з складними контурами та незвичними дизайнерськими рішеннями.

Наше виробництво

Прием макета.
Прийом макету
Подготовка к широкоформатной печати.
Підготовка до друку
Широкоформатная печать.
Друк
Постпечатная обработка.
Післядрукарська обробка
Упаковка товара.
Пакування
Отправка товара.
Відправка
drop yellow

Получить консультацию