fbpx

УФ друк на полотні

Печать краской на холсте.
Сделать заказ
Детали
УФ друк на полотні
vernix
УФ друк на полотні
Уф печать картины на холсте Печать краской на холсте. Печать краской на холсте. Печать краской на холсте. Печать краской на холсте. Уф печать картин на холсте +380(93) 804-74-74 vernix@ukr.net
Бульвар Вацлава Гавела 4 (Лепсе) Киев, Киев Украина 03124
Mo,Tu,We,Th,Fr 09:00-18:00
2020-01-21 2021-01-21, 09:00:00 18:00:00
$$
Друк на полотні: внесіть родзинку в інтер'єр свого будинку

Друк на полотні сьогодні став одним з популярних напрямків в дизайні інтер’єрів квартир, будинків, офісів. Картини, що лтримані в такиий спосіб, надають оточуючуому простіру індивідуальності, вносять в нього яскравість фарб, унікальність та неповторність. Вони роблять приміщення більш стильним, але разом з тим затишним та гармонійним.

Сучасна технологія друку дозволяє перетворювати звичайні фото в справжній витвір мистецтва. Зображення переноситься на полотно на УФ-машинах з використанням екологічно чистих, тобто абсолютно безпечних для здоров’я фарб.

Серед переваг технології УФ-друку наполотні виділяють:

  • довговічність готової картини, стійкість до вигорання, розтріскування;
  • великий вибір варіантів виконнаня: картини по фото, репродукції видатних художників, модульні картини, колажі та ін.;
  • швидкість виконання.

Такі картини стануть відмінним подарунком друзям та близьким, прикрасять будь-яке приміщення, порадують своєю якістю та довговічністю.

Часті питання про УФ друк на полотні

Яким повинен бути вхідний файл для друку?

Ви можете підготувати вхідний файл для друку самостійно. Оптимальна якість вхідного фото – 500 Кб та більше та роздільна здатність від 300 dpi. Підготуйте файл в форматі TIFF (з LZW-компресією) чи Jpeg (з максимальню якістю). Кольровий простір — CMYK. Роздільна здатність — не більше 300 dpi. Якщо з приводу якості документа є сумніви, зв'яжіться з менеджерами нашої компанії. Краще заздалегідь перестрахуватися, ніж згодом переробляти роботу.

Які чорнила використвуються при друці?

Малюнок на полотно наноситься за допомогою УФ друку. Чорнила закріплюються на полотні за допомогою ультрафіолету, що робить малюнок стійким до зовнішнього впливу, включно з підвищеною вологістю та сонячними променями.

Що являють собою поля картини?

Поля – це бокові частини картини, які можна помітити, якщо підійти до картини з торця. Вони можуть бути як білими, так і в кольорах основного сюжету. Перші зустрічаються при звичайній натяжці, яка має на увазі подальше оформлення в раму. Кольорові поля картини виконуються при галерейній натяжці. Вона не потребує подальшого обрамлення.

Розміри полотна можливі тільки ті, що вказані на сайті чи ви взмозі виготовити нестандартну продукцію?

На сайті вказані найпоширеніши розміри. Якщо необхідно, ми виконаємо друк на полотні будь-яких розмірів.

Наше виробництво

Прием макета.
Прийом макета
Подготовка к широкоформатной печати.
Підготовка до друку
Широкоформатная печать.
Друк
Постпечатная обработка.
Постдрукарська обробка
Упаковка товара.
Пакування
Отправка товара.
Відправка
drop yellow

Получить консультацию