fbpx

УФ друк

УФ печать на разных материалах.
Сделать заказ
УФ друк на жорстких матеріалах
vernix
УФ друк
УФ печать на разных материалах. УФ печать на разных материалах. УФ печать на разных материалах. +380(93) 804-74-74 vernix@ukr.net
Бульвар Вацлава Гавела 4 (Лепсе) Киев, Киев Украина 03124
Mo,Tu,We,Th,Fr 09:00-18:00
2020-01-21 2021-01-21, 09:00:00 18:00:00
$$
УФ друк на жорстких матеріалах

Ультрафіолетовий друк – один з різновидів струминного друку. Він може використовуватися на будь-яких видах матеріалів, у тому числі і твердих: композит, картон, пластик, акріл, ПЕТ, фанера та інших, що істотно розширює сферу його застосування.

Даний спосіб друку припускає використання УФ-чорнил, що миттєво застигають на поверхні під впливом ультрафіолету. Колірний пігмент утворює міцний шар, стійкий до атмосферних впливів, не створює відблисків.

УФ друк на твердих матеріалах – технологія, що дозволяє виготовляти різні види зовнішньої реклами. Вони збережуть більше 70% яскравості і насиченості навіть через 5 років використання.

Серед інших переваг УФ друку варто виділити:

  • Екологічна чистота. Використовуються однокомпонентні чорнила, які на треба розводити розчинниками. Цей спосіб друку можна використовувати при виготовленні інтер’єрної продукції.

  • Висока роздільна здатність. Використовується професійне обладнання, яке дозволяє отримувати зображення в якості до 1440х1440 dpi. Максимальні розміри для листового друку – 3х2 м, для рулоного друку 2 м на усю довжину матеріалу.
  • Величезний вибір матеріалів для друку. Чорнила мають  високу адгезійну властивість практично до будь-якій поверхні. Можуть використовуватися як листові, так і рулонні матеріали.

Наше виробництво

Прием макета.
Приймання макета
Подготовка к широкоформатной печати.
Підготовка до друку
Широкоформатная печать.
Друк
Постпечатная обработка.
Післядрукарська обробка
Упаковка товара.
Пакування
Отправка товара.
Відправка
drop yellow

Получить консультацию